top of page

"Медична зірка" стала корпоративним лікарем для МХП – найбільшого виробника курятини в Україні


Ми надаємо послуги попередніх та періодичних медичних оглядів працівників та забезпечуємо подальший медичний супровід. Розпочали роботу з підприємствами «Зернопродукт», «Логістика», «Вінницька птахофабрика», а також незабаром будемо надавати послугу корпоративного лікаря для працівників головного офісу МХП.


Відтепер наша клініка надає медичні послуги для 10 тисяч співробітників провідного виробника м'яса птиці в Європі.


Профілактичні медичні огляди працівників – запорука здорового та успішного колективу, що допоможе вчасно виявляти, профілактувати захворювання та забезпечить ефективну роботу підприємства. "Медична зірка" відкрита для плідної співпраці з компаніями, які прагнуть забезпечити своїм працівникам доступ до якісної та професійної медичної допомоги. Наша команда готова надати широкий спектр медичних послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.


Наші клініки у Вінницькій області та інших регіонах України готові надати кваліфіковану медичну допомогу та широкий спектр медичних послуг, включаючи профілактичні огляди, консультації вузьких спеціалістів та виписку медичних довідок.


Також ми сформуємо «Паспорт здоровʼя підприємства», що дозволить оцінити загальну картину здоровʼя колективу, впливати на фактори ризику, профілактувати загострення захворювань та зменшити відсутність працівників на робочому місці в зв'язку із хворобами.


Ми маємо широкий спектр професіоналів, включаючи невролога, гінеколога, офтальмолога, хірурга, психіатра, отоларинголога, дерматовенеролога та терапевта, які готові надати вам кваліфіковану консультацію та рекомендації.


Дякуємо за довіру та можливість покращити ваше здоров'я разом з "Медичною зіркою"!

15 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page